Pneumatická kladiva

Pneumatická kladiva

Pneumatická kladiva HammerHead jsou konstruována tak, aby s lehkostí zvládly i ty nejtěžší pěchovací projekty. Nabízíme 10 modelů o průměru od 102 do 600 mm, které jsou schopny instalovat potrubí o průměru od 102 do 2134 mm.

Air reverse

Pneumatická kladiva HammerHead, která jsou větší než 180 mm, nepoužívají pro nastavení správné polohy mechanické součástky, ale vzduch. Tato funkce je kontrolována ze shora a usnadňuje vyjmutí nástroje z pěchovacího límce.

Upnutí zadní kovadliny

Patentovaná konstrukce zadní kovadliny je charakteristickým znakem protlaků HammerHead. Tato konstrukce poskytuje až 2x silnější upnutí zadní kovadliny, než nabízí konkurenční konstrukce, a je tak nejbezpečnějším upnutím na trhu.

Těsnící kroužky úderníku

Jednokusový úderník obsahuje set těsnicích kroužků, které eliminují kontakt kov na kov a zajišťují stabilní úroveň výkonu.

Pěchovací límce

HammerHead nabízí kuželovité pěchovací límce, které bezpečně obepnou pěchovací kladivo a připevní ho k pěchovanému potrubí. Rychle a snadno se s nimi manipuluje, což šetří čas na pracovišti a zároveň eliminuje potřebu podpůrných konstrukcí.

Zvedáky pěchovacích límců

K pěchovacím límcům větších rozměrů nabízí HammerHead zvedáky, které usnadňují manipulaci s těžkými nástroji na stavbě.

Příslušenství

HammerHead nabízí širokou škálu příslušenství pro pipe ramming.

  • Průměr: 98 - 600 mm
  • Hmotnost: 62 - 4 459 kg
  • Spotřeba vzduchu: 1,9 - 48,1 m3/min
  • Instalace potrubí: 5 - 180 cm