Trihawk

Trihawk

Po vyzkoušení vrtacích nástrojů TriHawk již nebudete chtít nic jiného. Vrtací hlavice TriHawk jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě a představují nejvyspělejší nástroje pro řízené vrtání na trhu. Jejich prvotřídní technologie nabízí plně integrovaný modulární systém, který lze snadno přizpůsobit práci v různých půdních terénech.

Vrtací nástroje TriHawk mají na svém povrchu strategicky rozmístěný tvrdokov, díky kterému odvádí lepší výkon při vrtání v tvrdých podmínkách. Tvrdokov výrazně snižuje opotřebení nástrojů a prodlužuje tak jejich životnost.

Už žádné dotahování nebo povolování

Patentovaný drážkový spojovací systém představuje nejsilnější a nejspolehlivější spojovací systém v oboru HDD. Zároveň je díky tomuto systému mnohem snazší a rychlejší manipulace s nástroji.

Redukce vibrací

Design vrtací hlavice a úhel naklonění jednotlivých zubů umožňují snazší vrtání a redukují vibrace přenášené na celou vrtací soupravu.

Vyměnitelné zuby

Jednotlivé zuby jsou nakloněny tak, aby byla práce maximálně efektivní. Jsou vyrobeny z tvrdokovu a jsou k dispozici v různých délkách.

Nižší náklady

Díky drážkovému spojovacímu systému vám stačí pouze jedno vrtací tělo pro všechny vaše vrtací nástroje.

  • Kompatibilní se stroji Ditch Witch®
  • Kompatibilní se stroji Vermeer®
  • Kompatibilní se sondami DCI
  • Kompatibilní se sondami Subsite
  • Drážkový patern